Narozeninové, svatební, sváteční, z lásky nebo jen tak pro radost

Přejeme si, aby každý dort ze Sladkých byl originál

Zdobení i skladbu dortu rádi přizpůsobíme přání zákazníků. Cena dortu je pak závislá na jeho velikosti, respektive váze. Převážně připravujeme naháče nebo polonaháče (naked cake nebo semi naked cake). Nepracujeme se ztužovači, zvýrazňovači chuti, nepoužíváme  směsi, fondán a potahované hmoty. Nezmrazujeme a tedy i nerozmrazujeme. Pečeme korpusy o průměru 16 - 30 cm. Umíme i mini dortíky, rolády a dorty "na plech".

Na zdobení používáme nejčastěji čerstvé ovoce, zvláště v létě, lyofilizované ovoce, ořechy, dále makronky, sněhové pusinky, čokoládové filigránky, strouhanou nebo lámanou vysokoprocentní čokoládu, karamel  (samozřejmě vše vlastní výroba).

Nabízíme na výběr čerstvé korpusy:

Piškotové, kefírové, jogurtové, čokoládové, makové, mrkvové s vlašskými ořechy, perníkové, bezé (kokosové, ořechové).

Krémy:

Vanilkové, smetanové, tvarohové, ze žloutkového krému, čokoládové, z mascarpone, karamelové, včetně slaného, oříškové, ovocné (malina, jahoda, borůvka, višně - dle sezóny).

Dorty můžou být uvnitř obohaceny:

Čokoládovou ganache, karamelem, ovocem či ovocným rozvarem.

Objednávky na tyto originální dorty přijímáme v cukrárně osobně nebo telefonicky, pouze v pracovní dny mezi 8 a 13 hodinou a minimálně 48 hodin předem. V případě zájmu, samozřejmě sdělíme alergeny. Požadujeme zálohu. Naše dorty jsou vždy čerstvé. Nerozmrazujeme.