Narozeninové, svatební, sváteční, z lásky nebo jen tak pro radost

Přejeme si, aby každý dort ze Sladkých byl originál

Zdobení i skladbu dortu rádi přizpůsobíme přání zákazníků. Cena dortu je pak závislá na jeho velikosti, respektive váze. Převážně připravujeme naháče nebo polonaháče (naked cake nebo semi naked cake). Nepracujeme se ztužovači, různými směsi, fondánem a jinými potahovanými hmotami, nezmrazujeme. Pečeme korpusy o průměru 16 - 30 cm. Umíme i mini dortíky, rolády a dorty "na plech".

Na zdobení používáme nejčastěji čerstvé ovoce, zvláště v létě, dále makronky, sněhové pusinky, čokoládové filigránky, strouhanou nebo lámanou vysokoprocentní čokoládu, karamel  (samozřejmě vše vlastní výroba).

Nabízíme na výběr korpusy:

Piškotové (vanilka, kakao, kokos...), kefírové nebo jogurtové, čokoládové, makové, mrkvové s vlašskými ořechy, perníkové, ořechové (máslové), pomerančové, bezé (kokosové, ořechové), sněhové pusinky pro dort Pavlova, sušenkové s máslem pro cheesecake.

Krémy:

Vanilkové, ze žloutkového krému, z mascarpone, čokoládové, karamelové, slaný karamel, tvarohové, smetanové, oříškové, ovocné (malina, jahoda, borůvka, višně - dle sezóny).

Dorty můžou být uvnitř obohaceny:

Čokoládovou ganache, karamelem, ovocem či ovocným rozvarem.

Objednávky na tyto originální dorty přijímáme v cukrárně, v pracovní dny mezi 8 a 13 hodinou, minimálně 48 hodin předem, osobně nebo telefonicky, kdy, v případě zájmu, sdělíme alergeny. Požadujeme zálohu. Naše dorty jsou vždy čerstvé. Nerozmrazujeme.