Narozeninové, svatební, sváteční, z lásky nebo jen tak pro radost

Přejeme si, aby každý dort ze Sladkých byl originál

Zdobení i skladbu dortu rádi přizpůsobíme přání zákazníků. Cena dortu je pak závislá na jeho velikosti, respektive váze. Převážně připravujeme naháče nebo polonaháče (naked cake nebo semi naked cake). Nepracujeme se ztužovači, zvýrazňovači chuti, nepoužíváme směsi, fondán a potahované hmoty. 

Pečeme korpusy o průměru 16 - 30 cm. Umíme i mini dortíky, rolády a dorty "na plech". Naše dorty v běžné nabídce mají většinou 23 cm.

Na zdobení používáme nejčastěji čerstvé ovoce, zvláště v létě, lyofilizované ovoce, ořechy, dále makronky, sněhové pusinky, čokoládové filigránky, strouhanou nebo lámanou vysokoprocentní čokoládu, karamel  (samozřejmě vše vlastní výroba).

Nezmrazujeme a tedy i nerozmrazujeme. 

Nabízíme na výběr čerstvé korpusy, které pečeme jednotlivě:

Piškotové, kefírové, jogurtové, čokoládové, makové, mrkvové s vlašskými ořechy, perníkové, bezé (kokosové, ořechové).

Krémy:

Smetanové, tvarohové, ze žloutkového krému, čokoládové, z mascarpone, karamelové, oříškové, ovocné (malina, jahoda, borůvka, višně - dle sezóny).

Dorty můžou být uvnitř obohaceny:

Čokoládovou ganache, karamelem, křupínkami, ovocem či ovocným rozvarem.

Objednávky na tyto originální dorty přijímáme osobně nebo telefonicky, a to pouze v pracovní dny mezi 8 a 13 hodinou a minimálně 72 hodin předem. Požadujeme zálohu. V případě zájmu, samozřejmě sdělíme alergeny.  Naše dorty jsou vždy čerstvé. Vyhrazujeme si právo Vaší objednávku nepřijmout.